Jak mogę ubiegać się o moje wygrane w lotto

Udostępnij:


To jest teraz! Wygrałeś w Lotto! Jak ubiegać się o swoje wygrane w Lotto? To pytanie zostało zadane przez wszystkich poprzednich zwycięzców. Dobrze jest, abyś wiedział jak ubiegać się o swoje wygrane zanim je zaakceptujesz. W przeciwnym razie, możesz nie być w stanie odebrać swojej nagrody. Więcej na: https://spokeo.pl

Jak wiele osób wygrało Lotto do tej pory

Nie jest to częste, aby wygrać duże pieniądze w Lotto. Do tej pory wygrało tylko 1340 osób. Zdobywca największej kwoty wygrał ponad 46 milionów złotych. Jednak znacznie częściej zdarza się wygrać jakąkolwiek nagrodę. Oznacza to, że jedna na 54 osoby, które biorą udział w loterii wygrywa jakieś pieniądze. Oznacza to, że będziesz musiał podzielić się nagrodą z innymi, co utrudnia dyskusję o dużych sumach pieniędzy wygranych podczas gry. Zobacz więcej: Wyniki Lotto

loteria

Krok po kroku, odbierz swoją wygraną w Lotto

Warto grać w Lotto online. Twoja wygrana zostanie przelana bezpośrednio na Twoje konto gracza, jeśli wygrasz mniej niż 2280 PLN. To takie proste! Jeśli wygrasz większą kwotę, będziesz musiał okazać dowód osobisty w Totalizatorze Sportowym. Jest ich 17 w całej Polsce. Twój dowód osobisty musi być zgodny z tym, który podany jest na stronie internetowej. W przypadku braku zgodności dowodu osobistego nie otrzymasz nagrody.

Jak mogę odebrać nagrodę, jeśli gram analogowo?

Czy kupiłeś swój los w punkcie sprzedaży LOTTO? Nie wyrzucaj go Zachowaj go w portfelu, lub w innym miejscu, w którym możesz go bezpiecznie przechowywać. Jeśli wygrasz, wróć do punktu sprzedaży LOTTO (w przypadku wygranych do 2260 zł) lub do oddziału Totalizatora Sportowego. Musisz mieć przy sobie oryginalny kupon. Pamiętaj, że jeśli wygrasz więcej niż 22,80 zł, będziesz musiał odliczyć 10% podatku.

Więcej na: https://spokeo.pl/wyniki

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

Trądzik zaskórnikowy. Opis problemu, metody...

Niezapalna, lżejsza odmiana trądziku, pojawiająca się zazwyczaj na środkowej części twarzy. Jak rozpoznać jej rodzaje i w jaki sposób ją zneutralizować? Trądzik zaskórnikowy...

Trądzik

Trądzik to choroba, która w wyniku nadprodukcji sebum zamyka pory tworząc wypryski i niedoskonałości na skórze. W walce z trądzikiem najważniejsza jest dobra diagnoza a co za tym idzie kontakt z lekarzem dermatologii w celu ustalenia rodzaju trądziku i dalszego postępowania. 

Wyróżniamy killa rodzajów trądziku: 

  • młodzieńczy
  • niemowlęcy
  • pospolity
  • polekowy
  • różowaty
  • hormonalny

Najpopularniejsze z nich to: 

  • Trądzik różowaty 

Charakterystyczne pajączki, bruzdy i zaczerwieniona twarz to objawy trądziku różowatego. Jest to przewlekła postać zmian skórnych w obrębie twarzy. 

  • Trądzik niemowlęcy

Nie grożny, lecz pewnie stresujący świeżo upieczonych rodziców gdy na buzi ich dziecka wychodzą krostki. W tym wypadku nie należy traktować wysypki specjalistycznymi maściami - trądzik niemowlęcy schodzi z czasem sam.